آموزش وردپرس
logo

آموزش گره هشت پری

روش رسم گره هشت پری

به گزارش “ورزش سه”، نیمار پس از اتمام فصل گذشته به یک مرخصی یک ماهه رفت و سپس به اردوی تیم المپیک برزیل اضافه شد. کاپیتان برزیلی ها توانست تیمش را به مدال طلای المپیک ریو هدایت کند هرچند که در ابتدا سخت مورد انتقاد کارشناسان و مردم برزیل قرار داشت.

 

 

 

 

هواداران بارسلونا منتظرند تا نیمار در بازی روز یکشنبه برابر بیلبائو در ترکیب ثابت به میدان برود تا یک بار دیگر شاهد حضور MSN در زمین باشند اما وضعیت فیزیکی ستاره برزیلی در هاله ای از ابهام قرار دارد.

نیمار در بازی یک چهارم برابر کلمبیا از ناحیه مچ پا دچار مصدومیت شد و در بازی نیمه نهایی مقابل هندوراس نیز بارها روی او خطا صورت گرفت. در آخرین دقیقه وقت اضافه دوم بازی فینال برابر آلمان نیز او در یک کورس با بازیکن حریف نتوانست به حرکت ادامه دهد و از درد پای خود را گرفت. همه اینها نشان می دهد که اجتمالا او به استراحتی چند روزه برای ریکاوری بدنی و ذهنی نیاز دارد.

 

مشکل دیگر آنجاست که بلافاصله پس از بازی مقابل بیلبائو، وقفه بازی های ملی در پیش است و نیمار باید برای جضور در تیم کشورش در دور مقدماتی جام جهانی روسیه به برزیل برگردد. سلسائو دو بازی حساس مقابل اکوادور و کلمبیا پیش رو دارد و حضور نیمار در مقابل این دو تیم حیاتی به نظر می رسد.

 

درباره ی mahdi latifi

مهدی لطیفی خوراسگانی فوق دیپلم گرافیک و لیسانس کارگردانی انیمیشن هستم و در حال حاضر در حوزه ی گرافیک و طراحی و ساخت و تولید انیمیشن در موسسه هنرهای پویا به مدیریت خودم مشغول به فعالیت هستم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code